Освіта в Польщі — відмінний старт у європейське майбутнє

Отримати сучасну освіту в Польщі — престижно, вигідно, перспективно! Реалізувати задумане вам допоможе Міжнародна освітня програма Євростудент.

Освіта в Польщі — відмінний старт у європейське майбутнє

Престиж європейської освіти

Вища осіта, безсумнівно, являється одним з найважливіших етапів у житті сучасної людини, що прагне побудувати успішну кар’єру та добитися достойного рівня життя для себе та своїх близьких. У зв’язку із цим вибір ВНЗ для вступу чи продовження навчання являється невід’ємною частиною планування своєї життєвої позиції.

Нажаль, на сьогоднішній день вітчизняна освіта часто зводиться до отримання диплому за великі гроші, але при цьому якість самого навчального процесу та отриманих знань залишає бажати кращого. Якщо ж ви бажаєте грамотно інвестувати гроші в освіту своєї дитини або прагнете отримати другу вищу для себе, вам варто звернути увагу на можливості, які надає освіта в Польщі, Чехії чи інших європейських державах.

Навчання у державах ближнього зарубіжжя обійдеться вас значно дешевше, ніж у державах Західної Європи. Однак його якість та можливості подальшого працевлаштування мають достатньо високий рівень. Учні та студенти, що отримали освіту в Польщі, отримують чудову підготовку за обраною спеціальністю та вільне володіння іноземними мовами.

Освіта в Польщі: специфіка навчального процесу

При виборі програми навчання необхідно враховувати вік та основні цілі отримання освіти в Польщі. Серед основних видів атестації можна виділити наступні пункти:

 1. Повна середня освіта.
 2. Середньо-технічна освіта.
 3. Друга вища освіта.
 4. Ступінь бакалавра.
 5. Ступінь магістра.

Прекрасною основою для отримання вищої освіти у Європі у подальшому стане навчання у старших класах польської школи чи гімназії. Тут старшокласники зможуть не тільки отримати достатній об’єм знань, а й адаптуватися до умов життя в іншій державі у юному віці: придбати безліч друзів, оволодіти іноземною мовою.

Навчання у коледжах та ліцеях Польщі відкриє можливість майбутнього вступу до обраного ВНЗ із певним багажом спеціальних знань за обраним напрямком подальшого освітнього процесу.

Друга вища освіта в Польщі — це можливість реально підвищити свою кваліфікацію, розширити свої можливості працевлаштування у європейських державах, де високо ціняться професійні спеціалісти.

Ступінь бакалавра являється міжнародно визнаним рівнем вищої освіти. Вона дозволяє отримати роботу у місцях із обов’язковою умовою наявності вищої освіти, де не потрібні узкоспеціалізовані знання.

Для тих, хто прагне отримати високе академічне звання та бажає придбати максимум знань в обраному професійному сегменті, варто продовжувати навчання до отримання ступені магістра. Це відкриє можливість працювати у науково-викладацькій сфері та дозволить отримати високу керіну посаду у майбутньому. Деякі польські виші надають прекрасну можливість отримати якісну європейську освіту на льготних умовах. Серед них:

 1. Сільськогосподарський університет у Кракові.
 2. Університет Педагогічний у Кракові.
 3. Університет Марії Кюрі в Любліні.
 4. Політехнічний університет в Любліні.
 5. Університет Опольський.
 6. Політехніка Опольська.
 7. Сільзький Університет.
 8. Університет Щечинський.

Освіта в Польщі: специфіка навчального процесу

Програма EUROSTUDENT

Звернувшись до послуг Міжнародної освітньої програми EUROSTUDENT, ви отримаєте унікальний шанс отримати освіту в Польщі на найвигідніших умовах. Вже багато років ми співпрацюємо із визнаними лідерами польського навчального процесу та можемо надати пропозицію по вибору найбільш підходящого навчального закладу для вступу.

Ми будемо супроводжувати вас на всіх етапах вступу та після нього. Наша організація бере на себе наступні завдання:

 • переклад та оформлення документів;
 • адаптація студентів у новій державі;
 • навчання іноземним мовам;
 • надання консультацій;
 • контроль виконання кожного з етапів контракту.

Отримана із нашою допомогою освіта в Польщі стане для вас основою для значних успіхів у подальшому професійному житті та його переводу на новий, європейський рівень. Програма Євростудент — ваш провідник у майбутнє!

КомментироватьСтипендии

stipendii_01

Гранты

grants_01

Бесплатное обучение

Степень «магистра» предусматривает более глубокое освоение теории. Диплом магистра лучше признаётся в большинстве стран мира, даёт возможность перевода из вуза в вуз, а также признаётся зарубежными работодателями.
Подробнее →