День України в Малопольській Школі Гостинності – співаємо, знайомимо, пригощаємо

День України вже вдруге відзначають у Малопольській Школі Гостинності в Мишленіцах. Саме тут навчаються українські школярі зі Львова та Києва, Херсона та Дніпропетровська, Полтави та Миколаїва. Вони отримують європейську середню освіту в Гімназії, загальноосвітньому Ліцеї та Технікумі готелярства та гастрономії.
…Чудовий концерт, щирі українські пісні, відеомандрівка українськими містами, смачний святковий обід (з борщем та варениками – авжеж!) – атмосфера свята була настільки дружньою, відвертою та теплою, що польські друзі запропонували проводити День України декілька разів на рік.
З цією слушною ідеєю погодилися й організатори свята – програма EUROSTUDENT та керівництво Малопольскої Школи Гостинності.
А про наших учнів скажімо лише єдине – МОЛОДЦІ! 

Среднее образование в Польше для украинцев Среднее образование в Польше для украинцев Среднее образование в Польше для украинцев Среднее образование в Польше для украинцев Среднее образование в Польше для украинцев

Среднее образование в Польше для украинцев Среднее образование в Польше для украинцев Среднее образование в Польше для украинцев Среднее образование в Польше для украинцев

 Дивіться також відеосюжет про святкування Дня України, що підготувала польська знімальна група.

 Стипендии

stipendii_01

Гранты

grants_01

Бесплатное обучение

Степень «магистра» предусматривает более глубокое освоение теории. Диплом магистра лучше признаётся в большинстве стран мира, даёт возможность перевода из вуза в вуз, а также признаётся зарубежными работодателями.
Подробнее →